PHU Sp. z o.o.
PL 81-520 Gdynia, ul. Akacjowa 50B
tel. (+48) 58 664 9296
tel./fax (+48) 58 664 9344
e-mail: info@saymon.eu

Wydruk ze strony https://saymon.com.pl

Nadmuchowe nagrzewnice elektryczne SAYMON-Kroll E

Nagrzewnica elektryczna SAYMON-Kroll E
Nadmuchowa nagrzewnica
elektryczna SAYMON-Kroll E

Nadmuchowe nagrzewnice elektryczne SAYMON-Kroll E są urządzeniami:

  • uniwersalnymi, idealnymi do stosowania w małych i średnich pomieszczeniach lub urządzeniami uzupełniającymi ogrzewanie dużych pomieszczeń. Zostały zaprojektowanie do stosowania w warsztatach, ogrodnictwie, pomieszczeniach handlowych, wystawowych, biurowych i magazynowych oraz w kontenerach budowlanych i na budowach. Zapewniają przyjemne ciepło w przypadku załamań pogody oraz chronią przed mrozem.
  • ekonomiczne - wydajna dmuchawa przekazuje w sposób skoncentrowany ciepło do otoczenia.
  • komfortowe - nie zużywają tlenu zawartego w pomieszczeniu i pracują bezwonnie, tym samym znajdują swoje zastosowanie w pomieszczeniach słabo lub niemalże niewentylowanych. Niezależnie od miejsca, po podłączeniu do zasilania elektrycznego, są natychmiast gotowe do użytkowania. Posiadają możliwość ustawienia temperatury dzięki termostatowi regulowanemu. Użyteczne są również latem, ponieważ mogą zapewnić wentylację pomieszczeń.
  • pewne i wytrzymałe - wszystkie nagrzewnice są zabezpieczone termicznie oraz cechują się solidną konstrukcją.
  • certyfikowanymi, wyposażonymi w elementy grzejne z osłoną ze stali nierdzewnej, obudowę wykonaną z blachy stalowej, lakierowanej termicznie oraz posiadają stabilną podstawę.
  • mobilnymi - dzięki niewielkim rozmiarom nie sprawiają problemu w transporcie oraz wymagają niewielkiej powierzchni do eksploatacji.

Jakość urządzeń gwarantowana jest europejskimi normami CE oraz światowymi certyfikatami QS-System, EQNet a także ISO 9001

Dane techniczne
\ Typ
Dane techniczne
j.mE 3E 8E 12E 18
Moc cieplnakW34/86/1212/18
Wydajność dmuchawym3/h185420735960
Różnica temperaturst. Kelvina4828/5624/4836,5/55
Zasilanie elektryczneVolt230400400400
Zasilanie elektryczneAmper13,51216,524,5
Długośćmm330530666666
Szerokośćmm185285320320
Wysokośćmm270295435435
Masakg6,3515,520,523,5
Zmiany techniczne zastrzeżone.