Ogrzewanie nadmuchowe: Naścienne piece nadmuchowe SAYMON-Kroll H przeznaczone do pracy z palnikami na olej: opałowy, roślinny, przepracowany oraz średniocięzki jak i z palnikami gazowymi

Naścienne piece nadmuchowe SAYMON-Kroll H z palnikiem wentylatorowym raz zastosowane okazują się trwale niezastąpione.

Dzięki właściwie dobranym parametrom wymiany powietrza i wysokiej sprawności, zapewniają ogrzanie pomieszczenia w ciągu kilku minut. Zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują bezdymne i bezwodne zamienienie energii zawartej w paliwie na efektywnie odczuwalne ciepło i to bez czynników pośrednich, skracając czas ogrzewania do efektywnie niezbędnego. Dodatkowe oszczędności zapewnia opcjonalne zastosowanie termostatu pomieszczeniowego lub pełnej automatyki dobowo-tygodniowej.

Użytkownicy cenią sobie zalety nadmuchowego pieca naściennego SAYMON-Kroll H. Wielu nabywców decyduje się na urządzenie do montażu na ścianie ze względu na oszczędność miejsca. W każdym małym warsztacie, magazynie, sklepie kompaktowy nadmuchowy piec naścienny Kroll H jest idealnym rozwiązaniem. Budowa urządzeń jest spójna. Obsługa i konserwacja jest znikomo prosta. Opatentowany przez firmę Kroll system wymiennika ciepła i komory spalania ze stali nierdzewnej, jak i również opatentowana technika mocowania wymiennika i komory spalania, gwarantuje że czyste i ciepłe powietrze trafia do ogrzewanego pomieszczenia, a spaliny odprowadzane są oddzielnym przewodem do komina lub wylotu pomocniczego.


Naścienne piece nadmuchowe SAYMON-Kroll H na olej lub gaz

Dane techniczne
\ Typ
Dane techniczne
j.m.25 H40 H55 H70 H
Znamionowa moc cieplnakW28405570
Efektywna moc cieplnakW25,536,55164
Znamionowa wydajność dmuchawym3/h2050290049005500
Wydajność wentylacjim3/h1600225039004950
Różica temperaturst. Kelvina46454349
Zużycie olejukg/h2,43,44,65,9
Zużycie gazu ziemnegom3/h2,123,375,336,7
Zasilanie elektryczneVolt230230230230
Zasilanie elektryczneAmper1,762,333,44,6
Pobór mocy elektrycznejkW0,380,50,740,92
Dłgośćmm95096510801220
Szerokośćmm590660750850
Wysokośćmm7057859601180
Średnica wylotu spalinmm130130130180
Masa (bez palnika)kg6699138168
Zmiany techniczne zastrzeżone.

Pliki do pobrania: