Nadmuchowe nagrzewnice olejowe SAYMON-Kroll GK oraz GP - przewoźne urządzenia grzewcze na olej opałowy

Nagrzewnica olejowa SAYMON-Kroll GK
Nadmuchowa nagrzewnica olejowa
SAYMON-Kroll GK

Nadmuchowe nagrzewnice olejowe SAYMON-Kroll GK oraz GP są nieodzowne np. na budowie - zapewniają ciepło nie tylko dla dobrego samopoczucia, ale też do celów praktycznych; wiele różnych materiałów do przerobienia potrzebuje odpowiedniej temperatury. Także w halach szkutniczych nagrzanie powietrza do odpowiedniej temperatury pozwala na prawidłowe, a jednocześnie wygodne laminowanie kadłubów i pokładów jachtów oraz łodzi. Nadmuchowe nagrzewnice SAYMON-Kroll GK oraz GP to urządzenia bezwymiennikowe - bez odprowadzania spalin - przeznaczone do stosowania na świeżym powietrzu lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Jakość urządzeń gwarantowana jest europejskimi normami CE oraz światowymi certyfikatami QS-System, EQNet a także ISO 9001


Nadmuchowe nagrzewnice olejowe SAYMON-Kroll GK oraz GP

Dane techniczne
\ Typ
Dane techniczne
j.m.GK 20GK 28GK 40GK 60GP 67GP 115
Moc cieplnakW232638,56166115
Wydajność dmuchawym3/h4005001050130028004800
Zużycie olejukg/h1,972,373,644,855,229,12
Pobór mocy elektrycznejWatt230280380550460800
Zasilanie elektryczneVolt230230230230230230
Zasilanie elektryczneAmper1,01,62,03,03,06,0
Pojemność zbiornika paliwal2130464651100
Długośćmm830860930106514051680
Szerokośćmm430485560560620690
Wysokośćmm465530615625750898
Masakg2631376565101
Zmiany techniczne zastrzeżone.