Kotły kondensacyjne SAYMON-Kroll BK
Palniki uniwersalne SAYMON
Naścienne piece nadmuchowe SAYMON-Kroll H
Osuszacze powietrza SAYMON-Kroll TK oraz TE

Informacje o firmie...

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą firmę i zaoferować zarówno partnerską współpracę, jak i wzbogacenie Państwa oferty o urządzenia marki SAYMON.

Firma SAYMON jest producentem innowacyjnych palników, pieców nadmuchowych, kotłów grzewczych oraz urządzeń do uzdatniania wody i odkamieniania instalacji.

SAYMON – to marka, która oznacza opatentowane i nowoczesne technologie w dziedzinie energooszczędnego, ekonomicznego i przyjaznego dla środowiska ogrzewania, osuszania i uzdatniania wody.

Nasza szeroka oferta obejmuje urządzenia produkcji własnej na bazie opatentowanych i innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz urządzenia renomowanych firm światowych. Jesteśmy też generalnym przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce urządzeń grzewczych koncernu Kroll, światowego potentata ogrzewania ciepłym powietrzem i prowadzimy kompleksową obsługę krajowych klientów.

Firma SAYMON pod nazwą Export-Import Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SAYMON Sp. z o.o. to firma innowacyjna i nowoczesna, to firma z wizją, której motto brzmi: „Problem klienta jest naszym problemem, ale nie problemem dla nas!”. To oznacza, że nie koncentrujemy się tylko na dobrej produkcji, sprzedaży i świadczeniu usług, lecz na dostrzeżeniu, identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów klienta. To podejście jest podstawą naszego sukcesu, gratyfikowanego licznymi dyplomami, certyfikatami i wyróżnieniami!

W branży grzewczej i uzdatniania wody firma działa od 1991 roku. Prowadzi doradztwo, sprzedaż urządzeń, obsługę serwisową i szkolenia. Wykonuje dobór urządzeń i bilanse energetyczne. Posiada doskonałych specjalistów oraz dobrze zorganizowaną i sukcesywnie rozszerzaną sieć sprzedaży, także w systemie dealerskim. Właściwy dobór urządzeń, doradztwo i fachowa obsługa są gwarancją rozwiązania każdego problemu w zakresie ogrzewania, osuszania i uzdatniania wody.

Firma SAYMON jest krajowym i światowym liderem zwłaszcza w zakresie produkcji palników uniwersalnych multiolejowych na paliwa niekonwencjonalne (oleje średniociężkie, przepracowane, zużyte, roślinne) oraz palników niskotemperaturowych i niskoemisyjnych na paliwa konwencjonalne (oleje lekkie, gaz ziemny i płynny), a także urządzeń grzewczych współpracujących z palnikami marki SAYMON, pieców nadmuchowych ogrzewających ciepłym powietrzem, kotłów grzewczych centralnego ogrzewania, jak i kotłów kondensacyjnych z modulacją mocy. Produkty naszej firmy zaspokajają zapotrzebowanie nie tylko rynku krajowego, ale też rynku europejskiego i innych kontynentów.

Produkty firmy SAYMON korzystają z prawnej ochrony patentowej i zastrzeżenia wzorów użytkowych oraz posiadają opinię innowacyjności akredytowanych instytucji certyfikujących.

W wyniku wieloletnich prac firma SAYMON opracowała i opatentowała technologię spalania olejów niekonwencjonalnych, na bazie której powstały specjalistyczne palniki uniwersalne zapewniające bezproblemowe spalanie alternatywnych paliw olejowych z emisją zgodną z wymaganiami norm i dyrektyw UE. Do dyspozycji użytkownika jest cały typoszereg palników, co gwarantuje odpowiedni dobór do konkretnego urządzenia grzewczego lub technicznego w zakresie mocy od 14 do 17400 kW. Natomiast w dziedzinie uzdatniania wody innowacyjnym rozwiązaniem na bazie fizyki kwantowej są cyfrowe elektromagnetyzery indukcyjne SAYMON-CleanScale do fizycznego zmiękczania wody i odkamieniania instalacji.

Proponujemy Państwu partnerską współpracę w zakresie dystrybucji, sprzedaży i instalacji urządzeń marki SAYMON na swoim terenie działania. Jesteśmy partnerem wielu firm na terenie kraju, które wybrały nas nie przez przypadek. Stosowana przez nas konsekwentna polityka handlowa i cenowa daje gwarancję efektywnego i korzystnego współdziałania.

Zapraszamy do współpracy w sieci dealerskiej i sądzimy, że uprości to kontakty i współdziałanie w zakresie dystrybucji i sprzedaży. Naszym życzeniem jest, aby informacje oraz pomoc handlowa i techniczna docierały do Państwa szybko i bez kłopotów, aby eliminować pomyłki i oszczędzić Państwu czasu i wysiłku. Równocześnie stworzy to Państwu możliwość rozszerzenia oferty i atrakcyjnego obrotu towarowego w interesie Państwa klientów i zaspokojenia ich potrzeb. Odtąd Państwo mogą należeć do tych, o których chcemy i lubimy się troszczyć.

W przypadku nawiązania stałej współpracy zapewniamy pełną obsługę, informacje techniczne i przeszkolenie serwisowe.

Nasza oferta w skrócie: SAYMON – skrócona informacja i oferta)

Polityka prywatności: Polityka prywatności firmy P.H.U. SAYMON Sp. z o.o.