Ogrzewanie nadmuchowe: Stacjonarny piec nadmuchowy SAYMON ST
Nadmuchowa nagrzewnica olejowa SAYMON SM35 na olej opałowy
Naścienny kocioł kondensacyjny SAYMON AK
Stacjonarny kocioł kondensacyjny SAYMON SK
Palnik niskoemisyjny gazowy SAYMON SGN
Palnik niskotemperaturowy SAYMON BNR z niebieskim płomieniem
Witalizator wody SAYMON-Juwel z kamieniami szlachetnymi
Zmiękczacze twardej wody Sentencia

Aktualności:

Dyplom: Konkurs Gepardy Biznesu 2017 Gepard Biznesu 2017 to zaszczytny tytuł, który zdobyła nasza firma w ramach rankingu polskich firm zarejestrowanych w KRS. Prawo do używania tytułu jest bezterminowe i zostało przyznane w dniu 21 czerwca 2018 roku przez Instytut Europejskiego Biznesu z siedzibą w Warszawie w dwunastej edycji konkursu do tytułu Gepardy Biznesu 2017. Zdobyty tytuł jest wyróżnieniem wśród tysięcy przedsiębiorstw i poświadcza, że nasza firma i jej działalność produkcyjna, handlowa i usługowa jest profesjonalna, wiarygodna i godna zaufania.


Certyfikat Lider Nowych Technologii Miło nam poinformować, iż decyzją Kapituły Programu nasza firma otrzymała tytuł "Lider Nowych Technologii" za całokształt prowadzonych działań, które podnoszą standardy rynkowe i wdrażanie wyrobów nowej generacji.
Nadając naszej firmie tytuł Kapituła Programu z ramienia Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii wyraziła przekonanie: „Uzyskany tytuł wyróżnia Państwa technologie i świadczy o nowoczesności firmy. Lider Nowych Technologii współtworzy wzorce godne naśladowania, zwraca uwagę mediów i opinii publicznej na firmę wdrażającą innowacje, inwestującą w wiedzę i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim. Dyplom i znak graficzny Lidera Nowych Technologii trafiają w ręce przedsiębiorców, spełniających najwyższe oczekiwania rynku pod względem nowoczesności, innowacyjności, etyki i społecznego zaangażowania, a naszym zdaniem Państwa firma jest tego doskonałym przykładem. Tytuł należny Państwu nobilituje takie podmioty i ukazuje przedsiębiorstwo jako podmiot postępowy, niekonwencjonalny, a jednocześnie uczciwy i odpowiedzialny”.

Certyfikat Przedsiębiorstwo Przyszłości 2014 Niezmiernie miło nam poinformować, że całokształt działalności P.H.U. SAYMON Sp. z .o.o. został dostrzeżony i uhonorowany w wymiarze. ogólnopolskim.

W dostojnych murach Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, najstarszej polskiej uczelni, na uroczystości z udziałem przedstawicieli życia publicznego i biznesu został nam wręczony prestiżowy certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” oraz wyróżnienie „Gold Prize”, nadane sześciu firmom w Polsce.

Ważny podkreślenia jest sposób wyłonienia nagrodzonych laureatów poprzez dwa niezależne zespoły eksperckie, złożone z wybitnych specjalistów różnych dziedzin i przedstawicieli świata nauki różnych krajowych uczelni uniwersyteckich, pod przewodnictwem prof. dr hab. Dariusza Rotta członka prezydium Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego, rzeczoznawcy Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Dzieląc się tą wiadomością z Państwem jesteśmy przekonani, że ta prestiżowa nagroda przyniesie też wymierne korzyści, zarówno firmom branżowym oferującym produkty wytwarzane i dystrybuowane przez naszą firmę, jak i klientom decydującym się na urządzenia marki SAYMON w przekonaniu, że zdecydowali się na to, co innowacyjne i najlepsze.

Nominacja: 'Firma z przyszłością 2013'Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SAYMON Sp. z o.o. dostąpiło zaszczytu nominacji w konkursach: „FIRMA Z PRZYSZŁOŚCIĄ” w latach 2011, 2012 i 2013, organizowanych przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Trzykrotna z rzędu nominacja do tytułu „Firma z przyszłością” sprawia, że firma SAYMON stała się liderem w regionie.


Lider Innowacji i RozwojuFirma dwukrotnie z rzędu uzyskała w konkursie krajowym tytuł: „LIDERA INNOWACJI i ROZWOJU” w kategorii: „Innowacyjny Produkt – Palnik uniwersalny paliwa ciekłego SAYMON” oraz w kategorii: „Innowacyjna Us ługa – Przyjazne dla środowiska odkamienianie instalacji wodociągowych systemem SAYMON-CleanScale i udrażnianie kanalizacji systemem SAYMON-Eezytreat”.

Warto też zaznaczyć, że nasza firma przeszła pozytywne weryfikacje przez podmioty ustawowo realizujące zadania z zakresu informacji publicznej (Dz. U. 2010 Nr 81, poz. 530 z późn. zm.) i uzyskała „CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ”.


Wyróżnienie i tytuł EFEKTYWNA FIRMA 2011

Logo Efektywna Firma 2011Nasza firma w rankingu 60 tysięcy podmiotów gospodarczych zarejestrowanych w KRS i składających rokrocznie sprawozdania zgodnie z obowiązującymi przepisami na podstawie analizy trzy letniej uzyskała wyróżnienie i tytuł EFEKTYWNA FIRMA 2011.

Wręczenie dyplomu przyznawanego bezterminowo tytułu nastąpiło podczas drugiej Ogólnopolskiej Konferencji Nowoczesnego Biznesu w Warszawie w dniu 29 czerwca 2012 roku.

Kolejne tego rodzaju wyróżnienie uzyskała nasza firma w dniu 17 kwietnia 2014r. oraz 10 grudnia 2015 r.

PDFDyplom Efektywna Firma 2013

Wiarygodny Partner Handlowy

Logo Wiarygodny Partner HandlowyPDFCertyfikat - Wiarygodny Partner Handlowy


Pozytywna opinia o innowacyjności palnika uniwersalnego SAYMON-Kroll

Informujemy, że uniwersalny, multiolejowy palnik SAYMON-Kroll na olej opałowy, roślinny, przepracowany (zużyty, przepalony) oraz średniociężki uzyskał pozytywną opinię potwierdzającą innowacyjność wydaną przez WKTiR członka NOT będącej instytucją naukowo-techniczną o zasięgu ogólnopolskim. Tym samym spełnione są wymogi do występowania o dofinansowanie projektów inwestycyjnych z funduszy europejskich w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka. Więcej informacji w załączniku:


Nowości:

w branży grzewczej:

Z przyjemnością informujemy, że w dobie energooszczędności i innowacyjności mamy dla Państwa nowe produkty, bazujące na naszych opatentowanych i wyróżnionych rozwiązaniach technicznych. Produkowane urządzenia spełniają wymogi oraz oczekiwania na miarę drugiej dekady XXI wieku.

Piece nadmuchowe marki SAYMON typu ST i SM – stacjonarne i przewoźne, zapewniają efektywne ogrzewanie różnymi paliwami obiektów mało- i wielkokubaturowych.

Kotły kondensacyjne modulowane marki SAYMON typu AK i SK, także w układzie kaskadowym – naścienne i stacjonarne, gwarantują wielowariantowe rozwiązania centralnego ogrzewania.

Palniki niskoemisyjne i niskotemperaturowe – olejowe i gazowe do urządzeń grzewczych i technologicznych – po prostu ekonomiczne i przyjazne dla środowiska.

w branży uzdatniania wody:

Energia i siła przyrody w twoim domu lub zakładzie. Woda SPA w zasięgu ręki - witalizacja wody witalizatorami wody z kamieniami szlachetnymi (wyselekcjonowanymi kryształami ametystu, kwarcu różowego i kryształu górskiego). Więcej informacji w prospekcie:

Wprowadzamy na rynek markowe profesjonalne urządzenia do zmiękczania twardej wody - zmiękczacze wody serii: Slimline i Sentencia. Dalsze informacje w prospektach:


Promocje i oferty specjalne:

Do sprzedawców hurtowych i instalatorów kierujemy specjalną ofertę cenową na oferowane przez nas urządzenia!

Udzielimy rabatu w wysokości 20% od cen sugerowanych przy jednorazowym zakupie powyżej pięciu sztuk danego asortymentu urządzeń:

  • palników uniwersalnych multiolejowych SAYMON-Kroll typu KG lub SAYMON-FDP (dowolnego typu oraz mocy)
  • nagrzewnic olejowych, gazowych oraz elektrycznych
  • pieców nadmuchowych stacjonarnych i naściennych
  • osuszaczy powietrza – pomieszczeń

Pozostałe informacje:

Udział w Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka

Logo IG-PARP-EU
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Priorytet VI - Polska gospodarka na rynku międzynarodowym
Działanie 6.1 Paszport do eksportu

Uprzejmie informujemy, że uczestniczyliśmy w programie a w ramach działania PRE uzyskaliśmy pozytywną kwalifikację uwieńczoną umową UDA-POIG.06.01.00-22-033/11-00. Aktualnie działanie zostało zakończone z sukcesem. Działanie składało się z dwóch etapów w trakcie których obwieszczane były publiczne zaproszenia do składania ofert.

W ramach drugiego etapu działania PRE obwieszczono następujące zaproszenie:

W ramach pierwszego etapu działania PRE obwieszczono następujące zaproszenie:

Materiał prasowy

PDFMateriał prasowy: Lider nowych technologii