Logo SAYMON Stacjonarne i naścienne urządzenia grzewcze
Palnik uniwersalny


Stacjonarny piec nadmuchowy Kroll typu S Stacjonarne urządzenia grzewcze typu S na olej i gaz,
Logo Kroll
Stacjonarne urządzenia grzewcze typu SL na olej i gaz, Palnik uniwersalny Kroll typu KG
Nadmuchowe urządzenia grzewcze typu SKE na olej i gaz
Nadmuchowo-wodne urządzenia typu AA na olej i gaz
Naścienne urządzenia grzewcze typu H na olej i gaz,
Naścienne urządzenia grzewcze typu N na gaz,
Urządzenia grzewcze typu SZ na zużyty olej,
Piec uniwersalny typu W401-VL,
Palnik uniwersalny

Wszystkie urządzenia Kroll ogrzewające ciepłym powietrzem, jeżeli zostały choć raz zastosowane, to na stałe okazują się niezastąpione. O każdej porze roku zapewniają przyjemny klimat, natychmiastowy efekt cieplny, są bezpieczne, łatwe w obsłudze, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska.

Stacjonarne urządzenia Kroll typu S ogrzewające ciepłym powietrzem są...
Stacjonarny piec nadmuchowy Kroll typu S ...natychmiast gotowe do eksploatacji
Bez dróg okrężnych poprzez wodę i parę wytworzone ciepło jest natychmiast oddawane bezpośrednio do otoczenia. Nie ma straconego czasu rozruchu, a ciepło jest dostępne na każdą potrzebę.

...ekonomiczne
Dzięki wysokiej sprawności aż  93% energii zawartej w paliwie zamieniane zostaje w ciepło. Dodatkowe podłączenie termostatu pomieszczeniowego albo zastosowanie pełnej automatyki i regulatora dobowego lub tygodniowego zapewnia zwiększenie oszczędności. Ponadto niski nakład kosztów instalacji i materiałów montażowych przyczynia się pokaźnie do obniżenia wydatków inwestycyjnych.

Stacjonarny piec nadmuchowy Kroll typu S
Stacjonarny piec nadmuchowy Kroll typu S ...przyjazne dla środowiska
Dzięki energooszczędnej eksploatacji i wysokiej sprawności zmniejsza się ilość emisji szkodliwych substancji aż do 30% w porównaniu z tradycyjnymi systemami, a zużycie mniejszej ilości paliwa i pełne jego spalanie dzięki rozwiązaniom patentowym,  redukuje emisję spalin przy zachowaniu wartości cieplnych.

...komfortowe
Niezależnie, czy w rachubę wchodzi ogrzewanie, czy wentylacja powietrzem z zewnątrz, mieszanym, albo - przy bardzo niskich temperaturach - ogrzewanie powietrzem recyrkulowanym, wszystko to jest możliwe przy korzystaniu z urządzeń Kroll. Zimą dzięki temu dodatkowo obniżone są koszty eksploatacji, a latem praca z wyłączonym trybem grzewczym zapewnia przyjemne świeże powietrze.

...uniwersalne
Urządzenia Kroll mogą być użytkowane w systemie bezpośredniego nawiewu ciepłego powietrza i w układzie kanałowym. Piece Kroll mogą być instalowane w pozycji stojącej, leżącej lub wiszącej i bez zmiany konstrukcji eksploatowane z palnikiem olejowym, uniwersalnym, jak i gazowym. Zwłaszcza zastosowanie uniwersalnego palnika Kroll na olej przepracowany i opałowy zapewnia dodatkowe oszczędności. Zużyty olej - ciepło niemal za darmo!

...trwałe i bezpieczne
Doskonałe rozwiązania techniczne, staranna konstrukcja i montaż, wbudowana automatyka i zabezpieczenia termostatowe czuwają i zapewniają bezpieczną i bezawaryjną eksploatację nawet w najtrudniejszych warunkach. Jakość urządzeń gwarantowana jest europejskimi normami CE oraz światowymi certyfikatami QS-System, EQNet, a także ISO 9001.

Stacjonarne urządzenie grzewcze Kroll typu SZ
Certyfikaty ... dostępne tylko
w profesjonalnej branży grzewczej i wentylacyjnej. Daremnie można ich szukać w tradycyjnym handlu. Fachowe doradztwo zapewnia dobór odpowiedniego urządzenia Kroll stosownie do rzeczywistych potrzeb inwestora.

Naścienny piec nadmuchowy Kroll typu HUrzadzenia grzewcze Kroll typu SL, także naścienne typu H z palnikiem wentylatorowym raz zastosowane okazują się trwale niezastąpione. Dzięki właściwie dobranym parametrom wymiany powietrza i wysokiej sprawności, zapewniają ogrzanie pomieszczenia w ciągu kilku minut. Zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują bezdymne i bezwodne zamienienie energii zawartej w paliwie na efektywnie odczuwalne ciepło i to bez czynników pośrednich, skracając czas ogrzewania do efektywnie niezbędnego. Dodatkowe oszczędności zapewnia opcjonalne zastosowanie termostatu pomieszczeniowego lub pełnej automatyki dobowo-tygodniowej.Stacjonarne urządzenie grzewcze Kroll typu SLUżytkownicy cenią sobie zalety urządzenia naściennego Kroll.Wielu nabywców decyduje się na urządzenie do montażu na ścianie ze względu na oszczędność miejsca. W każdym małym warsztacie, magazynie, sklepie kompaktowy piec naścienny Kroll jest idealnym rozwiązaniem. Budowa urządzeń jest spójna. Obsługa i konserwacja jest znikomo prosta. Opatentowany przez firmę Kroll system wymiennika ciepła i komory spalania ze stali nierdzewnej, jak i również opatentowana technika mocowania wymiennika i komory spalania, gwarantuje że czyste i ciepłe powietrze trafia do ogrzewanego pomieszczenia, a spaliny odprowadzane są oddzielnym przewodem do komina lub wylotu pomocniczego.

Urządzenia nadmuchowe "Monoblock" typu SKE  zapewniają efektywne ogrzewanie ciepłym powietrzem bez układu kanałowego, zaś nadmuchowo-wodne urządzenia "AquaAir" typu AA dodatkowo zapewniają ciepłą wodę do centralnego ogrzewania i podgrzewania wody użytkowej. 
Stacjonarne urządzenie nadmuchowe "Monoblock" typu SKEUrządzenia Kroll ogrzewające ciepłym powietrzem są...
...natychmiast gotowe do eksploatacji
, wytworzone ciepło jest oddawane bezpośre- dnio do otoczenia
...ekonomiczne, charakteryzują się wysoką sprawnością i automatyczną pracą, szybkim ogrzewaniem pomieszczeń.

...komfortowe, zapewniają zimą ogrzewanie, a latem wentylację, spaliny odprowadzane są kominem, tak więc ciepłe recyrkulowane powietrze przynosi najwyższy komfort grzewczy. Ponadto piece "AquaAir" dostarczają ciepłą wodę do zasilania grzejników c.o., nagrzewnic i zasobników wody użytkowej.Stacjonarne urządzenie nadmuchowo-wodne "AquaAir" typu AA
...uniwersalne, każdy stacjonarny piec Kroll można eksploatować zarówno z palnikiem olejowym, uniwersalnym, jak i gazowym, co zapewnia uniwersalność w zakresie stosowania różnego rodzaju paliw, a zwłaszcza zastosowanie uniwersalnego palnika Kroll na olej przepracowany i opałowy zapewnia dodatkowe oszczędności.
...trwałe i bezpieczne, nazwa Kroll gwarantuje wysoką jakość oraz długotrwałą żywotność. Doskonałe rozwiązania techniczne oraz staranna konstrukcja i montaż zapewniają bezawaryjną eksploatację. Wbudowana automatyka i zabezpieczenia termostatowe czuwają nad pełnym bezpieczeństwem eksploatacji.
...dostępne tylko w profesjonalnej branży grzewczej. Fachowe doradztwo zapewnia dobór odpowiedniego urządzenia Kroll stosownie do rzeczywistych potrzeb grzewczych.
Stacjonarne urządzenie nadmuchowo-wodne "AquaAir" typu AA - schemat obiegu wody


 
Naścienne urządzenie grzecze Kroll typu NOdmianą urządzenia Kroll typu H jest również naścienne urządzenie typu N z wbudowanym palnikiem atmosferycznym na gaz. Dostarcza ciepło akurat tam, gdzie potrzeba, a zwłaszcza tam, gdzie nie ma dogodnego dojścia do komina, ponieważ spaliny mogą być też odprowadzone bezpośrednio przez otwory w ścianie dzięki zastosowaniu zamkniętej komory spalania z wentylatorem wyciągowym. Komora spalania i wymiennik ciepła pokryte są wysokogatunkową emalią, co dodatkowo zwiększa szczelność gazową palnika atmosferycznego, a wkład ceramiczny zapobiega przegrzaniu. Urządzenie typu N wyposażone jest w elektroniczny zapalnik, może być opalane gazem ziemnym lub płynnym i  charakteryzuje się wysoką wydajnością!

Piece ogrzewające ciepłym powietrzem Kroll z palnikiem uniwersalnym przekonują...
Urządzenia grzewcze Kroll na olej zużyty typu SZ...wszechstronnością
Piece dają możliwość wykorzystania różnych rodzajów oleju, a przechodzenie z jednego na inny rodzaj oleju, nie wymaga wymiany palnika ani podzespołów. Urządzenia dostarczane są jako kompletne z palnikiem uniwersalnym KG, zbiornikiem roboczym, agregatem paliwa, filtrem olejowym i układem pływakowo-ssawnym. Piece dostępne też są w konfiguracji bez zbiornika roboczego, wówczas olej może też być pobierany bezpośrednio ze zbiornika głównego. Do uruchomienia urządzenia niezbędne jest zapewnienie zasilania energią elektryczną i sprężonym powietrzem z układu sieciowego lub ze sprężarki. Piece Kroll mogą być używane w systemie bezpośredniego lub kanałowego nawiewu ciepłego powietrza.
...ekonomicznością
Dzięki krótkiemu czasowi rozruchu efektywne ciepło jest otrzymywane natychmiast i bez dróg okrężnych oraz czynników pośrednich (w postaci wody lub pary) bezpośrednio przekazywane do otoczenia ogrzewanych hal i pomieszczeń. Urządzenia szczególnie ekonomiczne są tam, choć nie tylko, gdzie pozyskiwany jest zużyty olej, zwłaszcza w stacjach obsługi samochodów, zakładach serwisowych, transportowych, itp.Prezentacja funkcjonowania urządzeń grzewczych Kroll na olej zużyty typu SZ 95 - SZ225
Znikome nakłady montażowe i instalacyjne znacznie wpływają na zmniejszenie kosztów inwestycyjnych. Specjalnie opracowany system zapewnia filtrację, podgrzewanie, a następnie prawie bezdymne i bezwonne spalanie paliwa. Spaliny odprowadzane są oddzielnym wylotem, więc czyste i ciepłe powietrze przynosi najwyższy komfort grzewczy. Nabywcy tych urządzeń nie znają stale wzrastających kosztów ogrzewania. Oszczędzają z jednej strony dzięki wykorzystaniu zużytego oleju, a z drugiej dzięki wyeliminowaniu kosztownego i czasochłonnego problemu jego usuwania, zwłaszcza w miejscach jego pozyskania, dlatego też oferta Kroll jest specjalną ofertą dla stacji obsługi samochodów, które Ponadto wykazują troskę o ochronę naszego środowiska. Spalanie oleju przepracowanego w piecu Kroll jest najczyściejszą i najekonomiczniejszą metodą jego usuwania, przyjazną dla środowiska.

Piec uniwersalny Kroll W401-VL z palnikiem wyparnymUniwersalny piec olejowy z palnikiem wyparnym dostarcza ciepło na miarę potrzeb. Wieloletnią tradycją charakteryzuje się niezastąpiony piec uniwersalny Kroll W401-VL. Przez dziesięciolecia zebrane doświadczenia gwarantują, że piec uniwersalny na olej zużyty i opałowy jest pewny, oszczędny i przyjazny dla środowiska. Kroll pomoże ci zaoszczędzić. Zamienianie oleju zużytego w przyjemne ciepło przy minimalnych kosztach jest najekonomiczniejszą i najracjonalniejszą metodą jego wykorzystania. Urządzenie W401-VL jest kompletne z palnikiem wyparnym oraz ze zbiornikiem roboczym, proste do instalacji i natychmiast gotowe do eksploatacji. Piec W401-VL składa się z jednostki grzewczej W401 i cichobieżnej dmuchawy VL będącej integralną częścią pieca, która zapewnia szybsze ogrzewanie i intensywniejszą wymianę powietrza.

Logo Kroll
        Dane techniczne stacjonarnych urządzeń grzewczych Kroll typu S na olej i gaz...

Dane techniczne \ Typ j.m. Kroll
25 S
Kroll
40 S
Kroll
55 S
Kroll
70 S
Kroll
S 95
Kroll
S 110
Znamionowa moc cieplna kW
kcal/h
22
18900
35
30100
51
43900
69
59300
95
81700
111
94600
Efektywna moc cieplna kW
kcal/h
20
17200
32
27500
46
39600
63
54200
85
73100
100
86000
Wydajność wentylacji m3/h 1500 2900 3700 5000 8050 9140
Wydajność znamionowa dmuchawy m3/h 1300 2500 3200 4300 7260 8140
Różnica temperatur (Dt) Kelvin 46 38 43 44 32 36
Zużycie oleju kg/h 1,9 3,0 4,3 5,8 8,0 9,4
Zużycie gazu płynnego kg/h 1,71 2,72 3,96 5,36 7,36 8,65
Zużycie gazu ziemnego m3/h 2,49 3,97 5,78 7,82 11,16 13,11
Pobór mocy elektrycznej kW 0,29 0,67 1,28 1,41 2 x 0,5 2 x 0,5
Zasilanie elektryczne V
A
230
1,4
230
3,65
230
6,2
230
6,6
230
2 x 2,6
230
2 x 2,6
Masa bez palnika kg 53 102 122 145 328 328
 
Dane techniczne \ Typ j.m. Kroll
S 140
Kroll
S 170
Kroll
S 195
Kroll
S 225
Kroll
S 260
Kroll
S 290
Znamionowa moc cieplna kW
kcal/h
138
118700
172
148000
195
167700
222
190900
255
219300
302
259700
Efektywna moc cieplna kW
kcal/h
125
107500
150
129000
175
150500
200
172000
230
197800
260
223600
Wydajność wentylacji m3/h 9400 10690 12600 14560 16880 20520
Wydajność znamionowa dmuchawy m3/h 8170 9290 11000 13100 15000 17840
Różnica temperatur (Dt) Kelvin 46 48 39 38 38 45
Zużycie oleju kg/h 11,7 14,1 16,3 18,8 21,3 25,5
Zużycie gazu płynnego kg/h 10,75 13 15 16,9 19,7 23,4
Zużycie gazu ziemnego m3/h 15,3 19,1 21,8 26,9 28,7 33,5
Pobór mocy elektrycznej kW 1,5 2,2 2,2 2,2 3,0 2 x 2,2
Zasilanie elektryczne V
A
3 x 400
3,5
3 x 400
5,1
3 x 400
5,1
3 x 400
5,1
3 x 400
7,2
3 x 400
2 x 5,1
Masa bez palnika kg 357 360 510 515 520 730
 
Dane techniczne \ Typ j.m. Kroll
S 360
Kroll
S 430
Kroll
S 490
Kroll
S 580
Kroll
S 650
Kroll
S 730
Znamionowa moc cieplna kW
kcal/h
359
308700
445
382700
515
442900
565
485900
647
556400
716
615700
Efektywna moc cieplna kW
kcal/h
320
275200
380
326800
440
378400
520
447200
580
507600
650
559400
Wydajność wentylacji m3/h 24880 31810 34210 35800 38620 41040
Wydajność znamionowa dmuchawy m3/h 21630 27660 29740 31130 33580 35680
Różnica temperatur (Dt) Kelvin 44 43 45 49 52 55
Zużycie oleju kg/h 30 37,5 42,4 48 55,3 61
Zużycie gazu płynnego kg/h 27,5 34,5 39 44 51 56
Zużycie gazu ziemnego m3/h 39,8 49,3 57,1 62,7 71,6 79,4
Pobór mocy elektrycznej kW 2 x 4,0 2 x 3,0 2 x 4,0 7,5 7,5 10
Zasilanie elektryczne V
A
3 x 400
2 x 9,1
3 x 400
2 x 7,2
3 x 400
2 x 9,1
3 x 400
15,2
3 x 400
15,2
3 x 400
21,3
Masa bez palnika kg 735 940 950 1520 1540 1550
 
Wymiary w mm
Typ
A
B
C
C1
D
E
25 S
630
400
780
-
780
100
40 S
700
470
1600
-
1140
100
55 S
800
530
1710
-
1310
130
70 S
840
600
1850
-
1490
180
S 95 - S 110
1503
703
1840
1540
1375
149
S 140 - S 170
1220
900
2260
1900
1740
199
S 195 - S 260
1650
1050
2310
1900
1715
249
S 290 - S 360
1750
1200
2435
2025
1845
249
S 430 - S 490
2200
1500
2090
2255
2035
299
S 580 - S 730
2700
1500
2925
2455
2170
349
    Zmiany techniczne zastrzeżone.
Powrót na początek strony

Logo Kroll
       Dane techniczne stacjonarnych urządzeń grzewczych Kroll "Monoblock" typu SKE na olej i gaz...

Dane techniczne \ Typ j.m. Kroll
SKE 40
Kroll
SKE 60
Kroll
SKE 80
Kroll
SKE 100
Kroll
SKE 170
Kroll
SKE 230
Kroll
SKE 340
Znam. moc cieplna kW 46,8 71,1 93,0 104,6 190,0 258,8 391,0
Efekt. moc cieplna kW 42,2 64,4 83,9 94,2 168,2 230,3 347,6
Wydajność dmuch. m3/h 2800 4500 5300 6300 11500 15300 23000
Zasilanie elektryczne V 230 230 230 230 400 400 400
Szerokość mm 460 540 680 760 1300 1500 1700
Głębokość mm 750 800 900 1080 900 1000 1200
Wysokość mm 1600 1700 1850 2000 2470 2520 2850
Masa bez palnika kg 112 140 151 214 437 525 734
    Zmiany techniczne zastrzeżone.
Powrót na początek strony

Logo Kroll
        Dane techniczne nadmuchowo-wodnych urządzeń grzewczych Kroll "AquaAir" typu AA na olej i gaz...

Dane techniczne \ Typ j.m. Kroll
AA 30
Kroll
AA 50
Kroll
AA 80
Znamionowa moc cieplna kW 30 50 80
Moc cieplna nadmuchu kW 20 35 55
Moc cieplna c.o. kW 10 15 25
Wydajność dmuchawy m3/h 1500 2300 3600
Zasilanie elektryczne V 400 400 400
Szerokość mm 850 950 1250
Głębokość mm 780 1000 1000
Wysokość mm 1750 2150 2150
Masa bez palnika kg 140 180 230
    Zmiany techniczne zastrzeżone.
Powrót na początek strony

Logo Kroll
        Dane techniczne stacjonarnych urządzeń grzewczych Kroll typu SL na olej i gaz...

Dane techniczne \ Typ j.m. Kroll
40 SL
Kroll
70 SL
Znamionowa moc cieplna kW
kcal/h
35
30100
69
59300
Efektywna moc cieplna kW
kcal/h
32
27500
63
54200
Wydajność dmuchawy m3/h 2500 4300
Różnica temperatur (Dt) Kelvin 45 52
Zużycie oleju kg/h 3,0 5,8
Pojemność zbiornika l 46 74
Pobór mocy elektrycznej kW 0,31 0,55
Zasilanie elektryczne V
A
230
1,6
230
2,6
Masa z palnikiem kg 90 155
Długość mm 1080 1370
Szerokość mm 640 725
Wysokość mm 1075 1460
Średnica wylotu spalin mm 100 180
    Zmiany techniczne zastrzeżone.
Powrót na początek strony

Logo Kroll
        Dane techniczne naściennych urządzeń grzewczych Kroll typu H na olej i gaz...

Dane techniczne \ Typ j.m. Kroll
25 H
Kroll
40 H
Kroll
55 H
Kroll
70 H
Znamionowa moc cieplna kW
kcal/h
22
18900
35
30100
47
40400
69
59300
Efektywna moc cieplna kW
kcal/h
20
17200
32
27500
43
37000
63
54200
Wydajność wentylacji m3/h 1500 2500 3700 4300
Wydajność znamionowa dmuchawy m3/h 1300 2100 3000 3600
Różnica temperatur (Dt) Kelvin 46 45 43 52
Zużycie oleju kg/h 1,9 3,0 4,0 5,8
Zużycie gazu płynnego kg/h 1,71 2,72 3,65 5,36
Zużycie gazu ziemnego m3/h 2,49 3,97 4,53 7,82
Pobór mocy elektrycznej kW 0,29 0,31 0,43 0,55
Zasilanie elektryczne V
A
230
1,4
230
1,6
230
2,1
230
2,6
Długość
mm
630
700
800
890
Szerokość
mm
520
640
700
725
Wysokość
mm
670
810
990
1170
Średnica wylotu spalin
mm
100
100
130
180
Masa bez palnika kg 48 69 88 124
    Zmiany techniczne zastrzeżone.
Powrót na początek strony

Logo Kroll
        Dane techniczne naściennych urządzeń grzewczych Kroll typu N na gaz...

Dane techniczne \ Typ j.m. Kroll
N 25
Kroll
N 30
Kroll
N 40
Kroll
N 60
Znamionowa moc cieplna kW
kcal/h
24,4
21000
30,9
26550
38,6
33193
62,2
53500
Efektywna moc cieplna kW
kcal/h
22
18904
27,9
24000
34,9
30000
55
47294
Wydajność dmuchawy m3/h 1900 2950 3250 5300
Różnica temperatur (Dt) Kelvin 33 30 34 33
Zużycie gazu płynnego kg/h 1,86 2,35 2,94 4,74
Zużycie gazu ziemnego m3/h 2,45 3,1 3,87 6,24
Pobór mocy elektrycznej kW 0,18 0,22 0,22 2 x 0,22
Zasilanie elektryczne V 230 230 230 230
Masa z palnikiem kg 58 70 82 125
Długość mm 635 745 865 1350
Szerokość mm 495 495 495 495
Wysokość mm 750 750 750 875
Średnica wylotu spalin mm 100 100 100 100
    Zmiany techniczne zastrzeżone.
Powrót na początek strony

Logo Kroll
        Dane techniczne urządzeń grzewczych Kroll typu SZ na zużyty olej...

Dane techniczne \ Typ j.m. Kroll
40 SZ
Kroll
55 SZ
Kroll
70 SZ
Kroll
95 SZ
Kroll
110 SZ
Znamionowa moc cieplna kW
kcal/h
35
30100
51
43900
69
59300
95
81700
111
94600
Efektywna moc cieplna kW
kcal/h
32
27500
46
39600
63
54200
85
73100
100
86000
Wydajność wentylacji m3/h 2900 3700 5000 8050 9140
Wydajność znamionowa dmuchawy m3/h 2500 3200 4300 7260 8140
Różnica temperatur (Dt) Kelvin 38 43 44 32 36
Zużycie oleju kg/h 3,0 4,3 5,8 8,0 9,4
Pobór mocy elektrycznej kW 0,67 1,28 1,41 2 x 0,5 2 x 0,5
Zasilanie elektryczne V
A
230
3,65
230
6,2
230
6,6
230
2 x 2,6
230
2 x 2,6
Masa bez palnika kg 102 122 145 328 328
Palnik uniwersalny KG 2020 2055 2070 20100 20100
 
Dane techniczne \ Typ j.m. Kroll
140 SZ
Kroll
170 SZ
Kroll
195 SZ
Kroll
225 SZ
Znamionowa moc cieplna kW
kcal/h
138
118700
172
148000
195
167700
222
190900
Efektywna moc cieplna kW
kcal/h
125
107500
150
129000
175
150500
200
172000
Wydajność wentylacji m3/h 9400 10690 12600 14560
Wydajność znamionowa dmuchawy m3/h 8170 9290 11000 13100
Różnica temperatur (Dt) Kelvin 46 48 39 38
Zużycie oleju kg/h 11,7 14,1 16,3 18,8
Pobór mocy elektrycznej kW 1,5 2,2 2,2 2,2
Zasilanie elektryczne V
A
3 x 400
3,5
3 x 400
5,1
3 x 400
5,1
3 x 400
5,1
Masa bez palnika kg 357 360 510 515
Palnik uniwersalny KG 40150 40150 40200 40200
 
Wymiary w mm
Typ
A
B
C
C1
D
E
40 SZ
700
470
1600
-
1140
100
55 SZ
800
530
1710
-
1310
130
70 SZ
840
600
1850
-
1490
180
95 SZ - 110 SZ
1503
703
1840
1540
1375
149
140 SZ - 170 SZ
1220
900
2260
1900
1740
199
195 SZ - 225 SZ
1650
1050
2310
1900
1715
249
    Zmiany techniczne zastrzeżone.
Powrót na początek strony

Logo Kroll
        Uniwersalny piec Kroll W401-VL...

Dane techniczne
j.m.
Kroll
W401-VL
Znamionowa moc cieplna kW
kcal/h
35
30100
Efektywna moc cieplna
kW
kcal/h
29
25000
Wydajność dmuchawy
m3/h
580
Różnica temperatur (Dt)
Kelvin
80
Zużycie oleju
kg/h
2,9
Pobór mocy elektrycznej
kW
0,09
Zasilanie elektryczne
V
A
230
0,4
Pojemność zbiornika paliwa
l
24
Długość
mm
600
Szerokość
mm
770
Wysokość
mm
1170
Średnica wylotu spalin
mm
150
Masa
kg
85
    Zmiany techniczne zastrzeżone.
Powrót na początek strony

Aktualne ceny wszystkich urządzeń dostępne są pod numerami telefonu:
(+48 58) 664 9296, (+48 58) 664 9344
e-mail: saymon@saymon.com.pl

Jakość wszystkich urządzeń Kroll gwarantowana jest europejskimi normami CE
oraz certyfikatami: QS-System i ISO 9001.

Strona główna Nagrzewnice i ogrzewacze Kotły c.o.
Instalacje przemysłowe Osuszacze Uzdatnianie wody
Nasza oferta Informacje o firmie Formularz konsultacyjny